Potrhlý život v Brně

8. září 2012 v 10:32 | Alexandra Gryffin- Fox |  Netopýří (ú)lety
Dávala jsem si na čas, já vím. Ale co bych vám povídala. Že se můj život posunul zase dál? Taky že jo, je suis trop excitée de ca, mes cheri(e)s!

K zákládním změnám bych zařadila toto: úspěšný odjezd ze Švýcarska (jen já, dva kufry a cestovní taška, lidi z Bernu na mě dlouho nezapomenou), úspěšný příjezd domů (úspěšné flákání zahrnující dvě návštěvy Ikei), úspěšný odjezd na catsitting v Praze (teta odjížděla na dovolenou a nikoho nenašla na hlídání tří kočičích příšer; dvě návštěvy v Ikei) a úspěšný příjezd do Brna.
Já vám to ještě neřekla? Oficiálně zapsaně jsem studentka Masarykovy univerzity (obor Český jazyk a literatura), bydlím se svým přišeřovitým přítelem, společným spolužákem, jeho slečnou a dalším skorospolužákem (ne, není to složité) někde na Veveří a v těchto milých a krásných dnech se nervuju s místním informačním systémem. Prý není složitý, ale obsáhlý, aby za nás mohl dělat všechno, co si umaneme. Nebýt jedné příjemné dámy blavikenské, skončilo by to hůře. Třeba zríšanovaným počítačem. Díky ní jsem se dozvěděla, kde najít doporučený studijní plán (my gooooods, nechci staroslověnštinu!), nějak se mi povedlo zapsat předměty a zjistit, že mi to kreditově nebude stačit. Z celého srdce toužím zapsat si fráninu/anglinu a nějaký hezký seminář, ale vzhledem k době zápisu si nedělám naděje.
Pokoj se tváří obyvatelně (dokonce jsem prala), ale než ho přizpůsobíme našim zvrhlým choutkám (spousta polštářů do výklenku) a vtiskneme mu duši, bude to trvat. Wishlist? Zbavit se starých skříní, červený závěs, poličky nad stůl, knihovna na naše fantazácké knížky a časem pořídit i novou postel, při které všem okolo nebude jasné, že si sexuálně užíváme života. Skromě bych si připsala i nějaké kapradí (lásky) a jiné květinové potvorstvo na přikrášlení. Všeho dočasu, nejdříve se musí doodstěhovat minulý nájemníci.
Bude to ještě fuška. Ale osobně jsem s naším pokojem spokojená. Světlo (umývat dvojitá okna je sranda, zvláště když jsou přes celou zeď), velký prostor (abychom měli kde vytvářet nepořádek) a výklenek, kam plánujeme dát spoustu polštářů a udělat si z toho relaxační část.
Zbytek se uvidí. Zatím nabízím ilustrační fotku, jak totu vypadalo před námi. :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Livien Livien | Web | 15. září 2012 v 11:38 | Reagovat

Je toho dost, co v nové fázi života musí člověk stihnout, takže jen hurá do toho. :D
(IS je složitý a na nervy jdoucí snad všude. :///)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama