Můj zamilovaný černoch

2. června 2012 v 20:54 | Alexandra Gryffin- Fox |  Netopýří (ú)lety
Léto znamená mnoho věcí - krátké sukně, sluneční brýle a příšerné vedro. Pro mě je tu ale další skrytý význam. Příliš mnoho flirtujících individuí.

Ne, že bych byla ten feministický typ, co zvrací a převrací oči jen při vyslovení "muž". Vadí mi něco jiného, a to, že na mě zaručeně letí jen ti největší magoři. Minulé léto si stačilo vzít dlouhou černou sukni a tričko s odhalenými rameny a v tu ránu jsem okolo sebe měla milion podivných osob, které se mě snažily pozvat na skleničku/kávu/bůhvíco z mekáče. Všechny jsem pochopitelně odmítla (za úsměvu vážně-je-mi-líto-ale-nemám-čas) a snažila se co nejdříve vypařit, což v tom vedru nebylo nereálné. Když jste zadaní, nemáte potřebu, aby vás neznámi zvali na skleničku.
Dnešek - to samé jen s modrými šaty s, přiznávám se, poněkud vyzývavějším výstřihem. Nakupování (všude po městě likvidační výprodeje) se obešlo bez větších střetů, ale když jsem se rozhodla sejít na miniaturní plážičku a užít si pálivé sluníčko na červené osušce, začalo to být problematické. Pro začátek - černoch. Ani ne dvacet metrů ode mě si seděl a když jsem se na něj otočila, věnoval mi takový úsměv, až mi z toho zaskočilo.
Po nějaké době opékání se/ brouzdání se ve vodě, jsem zvedla plachty a za vypětí všech sil jsem se doplazila na zastávku. Tašky těžké, slunce přímo nepřátelské. A ani centimetrová vrstva krému, kterou jsem se snažila ochránit svou nebohou pokožku, příliš nepomáhala. Můj antitrans+dežodorant dostal pěkně na frak, ale ani to nezabránilo jednomu ctiteli (proč pořád chodí ve dvou), aby si ke mě přisedl na lavičku a pěl mi ódy na mou krásu a na to, že by mě chtěl pozvat na skleničku. Mezi bezstarostným tlacháním, kdy jsem se mu snažila vysvětlit, že s ním nikam nepůjdu, ale že je to od něj milé (tu est tres gentil!!!), jsem potichu nadávala na volbu šatů, které se začaly po zvlhčené kůži v oblasti dekoltu sesouvat a ukazovat okolí barvu mé podprsenky. Šaráda skončila ve chvíli, kdy jsem mladému muži dovolila, aby mi napsal svoje číslo, a přijela šalinka. A jelikož jsem při tom všem žvatlání zapomněla na lístek a nastupovali revizoři, zase jsem rychle vystoupila koupit si lístek.
Tramvajka mi mezitím ujela a tím se dostáváme ke hřebu celého večera. K mém zamilovanému černochovi. Je to přezdívka, kterou jsem dala jednomu mladému muži, kterého jsem bohužel potkala vícekrát a který se se mnou pořád pokoušel bavit. Bohužel pro něho, ve španělštině. Mezi mým zmateným co, já ti nerozumím, a jeho propagováním muziky z dominikánské republiky, jsem se snažila nevypadat jako někdo, kdo by doopravdy rád zmizel. Ne, že bych si ráda nepokecala, ale když tomu druhému nerozumíte a nebo v lepším případě, zvládnete rozluštit jedno slovo z deseti vět? A to ani nemluvím o zamilovaném úsměvu a "tu e tre joli". Byla jsem doopravdy ráda, že vystupoval zastávku přede mnou a já si nemusela dělat starosti, jak mu pošesté vysvětlit, že nemám zájem poslouchat reggae z Diminikánské republiky.
K obrázku jen jedna věc - začínám mít respekt z racků. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fantaghira Fantaghira | Web | 2. června 2012 v 21:46 | Reagovat

Kdybys viděla, co se mě snažilo sbalit v Irsku - ano, záměrně píšu co a ne kdo - tak bys ještě utíkala za "svým" černochem :D

2 Fantaghira Fantaghira | Web | 2. června 2012 v 23:54 | Reagovat

http://fantaghira.blog.cz/1202/racci :-D
A ne, na útesech rackové nebyli, měli tam někde být papuchalkové, ale někde zalezlí ve skále asi, nikde tam nepózovali.

3 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 3. června 2012 v 0:18 | Reagovat

[2]: Nebezpeční jako obvykle. Tenhle článek jsem, myslím, už viděla a zřejmě mě bude provázet do snů. :D

4 Ela Ela | Web | 3. června 2012 v 21:31 | Reagovat

Fuj, ti rackové jsou děsní!
Z těch baličů si nic nedělej. Byli, jsou a budou vždycky, a nemyslím, že by se to nějak lišilo město od města, země od země. Tady v Praze jich je taky požehnaně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama